ltraskin II HIFU

Widzisz utratę jędrności skóry i w związku z tym chciałabyś skorzystać z zabiegu z zakresu medycyny estetycznej? Warto wybrać się na zabieg, który przyniesie doskonałe efekty i do tego będzie działał nieinwazyjnie! Co wybrać? Postaw na Ultraskin II HIFU, dzięki któremu uzyskać efekt liftingu, bez konieczności wizyty u chirurga! Czy to w ogóle możliwe? Tak! Zobacz, jak działa Ultraskin!

Jak działa Ultraskin II HIFU?

Zabieg wykorzystuje technologię HIFU (High Intensity Focused Ultrasound), czyli skoncentrowane fale ultradźwiękowe o wysokiej częstotliwości, które pozwalają indukować powstanie drobnych punktów koagulacji na wybranych głębokościach skóry (bez naruszania ciągłości naskórka).

Technologia ta, dochodząc do różnych głębokości skóry, może powodować określone efekty np. stymuluje skórę właściwą do jej głębokiej przebudowy, penetruje tkankę tłuszczową w celu rozbijania tłuszczu oraz doprowadza do przebudowy struktur kolagenowych. Wszystko to dzieje się bez konieczności użycia skalpela, całkowicie nieinwazyjnie, bezpiecznie i wygodnie dla pacjenta.

Jakich efektów spodziewać się po Ultraskin II HIFU?

Zabieg daje w rezultacie efekt natychmiastowego napięcia skóry – staje się ona bardziej jędrna i zwarta (czyli szczególnie polecany jest, gdy dostrzegamy wiotkości na ramionach, twarzy, szyi). Powoduje pobudzenie w organizmie naturalnych procesów regeneracji oraz przebudowy tkanek, dzięki czemu widzimy, że po nim skóra staje się zdrowsza i bardziej zliftingowana.

Ultraskin II HIFU jest szczególnie polecany w celu redukcji zmarszczek wokół ust, oczu, na szyi i czole, świetnie redukuje podwójny podbródek, pozwala unieść policzki i brwi oraz można go zastosować również w celu odmłodzenia dekoltu.

Dlaczego warto wybrać Ultraskin II?

Technologia HIFU to niezwykle skuteczne rozwiązanie dla uzyskania naturalnych efektów liftingu na długi czas. Jest to metoda przebadana i bezpieczna. Dzięki niej uzyskasz efekt liftingu, bez konieczności przechodzenia uciążliwej rekonwalescencji i bólu – od razu po zabiegu możesz wrócić do codzienności, nic cię nie ogranicza. Efekty dostrzeżesz już natychmiast po zabiegu, następnie będą one narastać w czasie, a ostateczny rezultat zobaczysz po 2-3 miesiącach.