dodatki modowe

Śmiało można powiedzieć, że erotyczne dodatki zdecydowanie dodadzą pikanterii do życia seksualnego pary. Mogą ich używać zarówno początkujące osoby, które dopiero co sięgają po gadżety erotyczne, a także doświadczone pary. Jeśli zostaną odpowiednio użyte, mogę świetnie rozbudzać zmysły i zwiększyć pożądanie u kochanków. Użycie podczas stosunku opasek na oczy czy erotycznych nasutników wprowadzi powiew świeżości do życia erotycznego pary. Poniżej znajdziecie najlepsze dodatki do erotycznego stroju, które mogą wam się przydać w sypialni.

Nasutniki

Nasutniki służą do zasłonienia tylko sutków. Pozwalają one na urozmaicenie nagości i podkreślenie swoich kształtów. W sklepach występują one w przeróżnych kształtach oraz kolorach, dzięki czemu można je bez problemu dopasować do każdego stroju. Zdarza się, że niektóre modele posiadają specjalne zdobienia, przez co jeszcze bardziej zwracają uwagę partnera. Nasutniki zdecydowanie będą świetnym dodatkiem do stroju, który zaskoczy partnera i pobudzi jego wyobraźnię. Dodatkowo zwiększają one pożądanie. Dodatkowo ich koszt wcale nie jest taki wysoki, a wprowadzają one pewną świeżość przy igraszkach.

Opaski na oczy

Oczywiście najbardziej popularnym dodatkiem są opaski i maski na oczy. Stanowią one pikantny dodatek do bielizny erotycznej lub całego stroju. Mogą one dodawać kobiecie pewności siebie, seksapilu czy nawet tajemniczości. Świetnym pomysłem jest zastosowanie opaski podczas gry wstępnej zasłaniając oczy sobie lub partnerowi. W takiej sytuacji wszystkie zmysły ulegają wyostrzeniu, a pieszczoty są odbierane jeszcze intensywniej. Warto także wspomnieć, że zakryte oczy dodają podczas zabaw element niepewności, który także wzmaga pożądanie i zdecydowanie rozbudza wyobraźnię. Śmiało można powiedzieć, że opaska na oczy to podstawowy gadżet erotyczny, który powinien znaleźć się w każdej sypialni.

Rękawiczki erotyczne

Rękawiczki erotyczne stanowią świetne dopełnienie do seksownego stroju. Potrafi on nadać charakteryzacji zupełnie innego wyglądu. Dodatkowo dodaje pikanterii podczas gry wstępnej. Zadaniem takich rękawiczek jest pobudzanie fantazji oraz pożądania partnera. Świetnym przykładem są koronkowe rękawiczki, które stanowią seksowną ozdobę, ale jednocześnie nie zasłaniają ciała. Mogą one także dodać kobiecie pewności siebie. Rękawiczki są bardzo często używane podczas striptizu. Dobrym pomysłem mogą być również takie gumowe lale.

Piórka

Zadaniem piórek do pieszczot jest urozmaicenie gry wstępnej. Mogą one być różnych kolorów. Dzięki swojej delikatności można ich użyć do delikatnego łaskotania lub muskania skóry partnera. Ten gadżet erotyczny można użyć na przykład do odkrywania swoich (lub partnera) stref erogennych. Nie trzeba chyba wspominać, że świetnie się nadaje także do urozmaicania erotycznych igraszek. Piórka do pieszczot można także użyć razem z opaską do oczu. W ten sposób sprawiamy, że partner nie będzie się spodziewał łaskotania lub muskania, co zwiększy intensywność odczuwanych pieszczot.

Dodatki erotyczne do seksownych strojów potrafią wnieść powiew świeżości do sypialni. Jeśli więc zależy wam na rozbudzeniu na nowo pożądania i zamierzacie wprowadzić urozmaicenie do gier wstępnych, warto zdecydować się na gadżety erotyczne. Są one niezastąpione, jeśli chodzi o przeżywanie wspólnych fantazji.