piękne włosy

Przedłużanie włosów jest dobrym wyborem dla kobiet, które mają kompleksy z powodu cienkich bądź zniszczonych kosmyków. Oczywiście najważniejsza jest metoda. Jednak wiele osób zastanawia się, czy takie zabiegi sprawdzą się w przypadku krótkich włosów. Postanowiliśmy to sprawdzić, a w naszym poradniku znajdziecie informacje, które ustaliliśmy.

Przedłużanie włosów krótkich – podstawowe informacje

Jak wiadomo kobiety lubią metamorfozy, jednak czasami można popełnić błąd i np. ze względu na modę obciąć swoje pasma na zadziorną chłopczyce. Cóż, jeżeli efekt Ci się nie spodobał, to jak najbardziej możesz zdecydować się na przedłużanie włosów. Jednak muszą one osiągnąć odpowiednią długość. Zasadniczo powinny mieć około 5 cm, dzięki temu można ukryć zgrzewy. Na szczęście długość liczy się od samego czubka, zatem zazwyczaj bardzo szybko można wybrać się na ten zabieg. Nawet jeżeli masz wygolone boki, a pełną górę, to także nie będzie problemu z przedłużeniem kosmyków. Z kolei jeżeli twoje włosy są jeszcze bardzo krótkie to pozostaje ci poczekać, na szczęście mamy i dobrą informację. Otóż włosy średnio rosną ponad 1 cm na miesiąc, jednocześnie stawiając na odpowiednią pielęgnacje już po krótkim czasie będziesz mogła cieszyć się pięknymi i długimi włosami, które będą zachwycać swoim naturalnym pięknem.

Jaką metodę najlepiej wybrać?

Oczywiście bardzo ważna jest także sama metoda. Teoretycznie wybór jest naprawdę ogromny. Możesz zdecydować się na przedłużanie włosów na mikro ringach. Ta metoda jest stosunkowo tania i jednocześnie sprawdzi się przy krótkich kosmykach. Jednak według fryzjerów często obciąża też włosy. Zatem nie jest także polecana dla kobiet, których naturalne włosy są zniszczone rozjaśnianiem, częstą koloryzacją czy nawet używaniem prostownicy. Najbardziej bezpieczną metodą jest keratynowa. W tym przypadku łączy naturalne pasma z dopinką, która posiada keratynową końcówkę. Do łączenia, czy scalania stosuje się specjalną zgrzewarkę bądź też pistolet, który wytwarza wysoką temperaturę. Warto wiedzieć, ze efekt może utrzymać się naprawdę bardzo długo, nawet do 6 miesięcy. Również dobrym wyborem jest laserowe przedłużanie włosów, które sprawdza się nawet, gdy naturalne są bardzo osłabione, czy zniszczone. W tym przypadku wykorzystuje się specjalne „nanołączenia”, które są nie tylko estetyczne, ale też dyskretne, zatem nie są widoczne nawet gdy zawieje wiatr, również nie są widoczne z bliska. Efekt utrzymuje się do 4 miesięcy, niestety ten zabieg ma także jedną dużą wadę, a mianowicie jest stosunkowo kosztowny, jednak daje świetne efekty. Oczywiście możecie również zdecydować się na przedłużanie clip on, czyli korzystając ze specjalnych doczepów, które wystarczy tylko i wyłącznie wpiąć we włosy. W przypadku tej metody włosy powinny mieć długość ponad 5 cm, gdyż w innym przypadku będą widoczne wpięcia.

Jakie włosy wybrać?

Oczywiście nie tylko sama metoda ma znaczenie, aby efekt doskonale się prezentował. Bardzo ważny jest też wybór samych włosów, które powinny pasować nie tylko kolorem, ale również fakturą. Weźmy pod uwagę włosy indyjskie czy azjatyckie, które są bardzo grube i sztywne, zatem nie specjalnie sprawdzą się do włosów Polek. Jedynym słusznym wyborem są włosy europejskie bądź też włosy słowiańskie, które nie tylko doskonale się prezentują, ale również zostały pozyskane w humanitarny sposób, a kobiety, które je oddały otrzymały za to odpowiednie wynagrodzenie.

Czasami samo przedłużanie nie wystarczy, szczególnie jeżeli masz włosy cienkie, wtedy rekomendujemy jeszcze zagęszczenie. Dzięki temu Twoja fryzura zyska objętość, o której zawsze marzyłaś. Doskonałym wyborem będzie zagęszczanie włosów z Remy Hair, dzięki któremu poczujesz się pewniejsza siebie, ale i zdecydowanie bardziej atrakcyjna. Zatem naprawdę warto!

Przedłużanie włosów z Remy-Hair.pl jest świetnym wyborem dla wszystkich kobiet, które mają na to ochotę. Przede wszystkim współczesne metody nie powodują już ich zniszczenia i sprawdzą się nawet w przypadku włosów krótkich. Dzięki temu można uzyskać naprawdę spektakularny efekt, ale pamiętajcie, aby oddać się w ręce najlepszych fachowców.