Okulary zerówki

Choć współczesna kobieta może nie mieć wady wzroku, i tak zdecyduje się założyć okulary zerówki pilotki lub owalne szkła w stylu Johna Lennona. Czy to tylko moda? Czy może zerówki okulary podkreślają urodę? W niniejszym artykule spróbujemy odpowiedzieć na te pytania. Powiemy też, ile trzeba zapłacić za tego typu dodatki do garderoby dla pań.

Modne okulary zerówki damskie

Nie da się ukryć, że dziś okulary są po prostu sexy. Czy to barwione szkła, czy okulary zerówki kujonki o szerokich oprawkach – kobiety wyglądają w nich dobrze. Jeszcze 10 lat temu myślano inaczej, lecz teraz modowi guru zachęcają do noszenia okularów typu 0. Pasują do lekkiej odzieży w stylu boho. Nadają się świetnie do pary z damskim garniturem nawet podczas spotkań na najwyższym szczeblu.

Tak, zerówki okulary dla kobiet są bardzo na czasie. Stanowią uzupełnienie naszej urody i osobowości. Fakt, że występują w tak wielu wariantach, tylko sprzyja temu, że można je dobrać dosłownie do każdej stylizacji, jak i kształtu twarzy. Osobiste okulary zerówki dla kobiet to po prostu znakomity pomysł na zaznaczenie własnego stylu.

Sprawdzony sposób na niebieskie światło

Oczywiście zerówki nie będą działać jak okulary korekcyjne. Nie będą też wymagać recepty ani nawet wizyty u okulisty. Jednak warto pamiętać, że okulary zerówki chronią oczy bez względu na to. Chodzi tu o specjalne okulary blokujące światło niebieskie. To typ promieniowania wydzielanego przez smartfona, telewizor czy też inne urządzenie z ekranem. Długi czas spędzony w jego pobliżu może mieć negatywny wpływ na oczy, a także sen. A wadliwy sen z kolei pogarsza koncentrację i samopoczucie. Może również przyczynić się do rozwoju depresji. Wiele osób nie zdaje sobie z tego sprawy, że to właśnie nadmierna ekspozycja na światło niebieskie stoi za takimi problemami. Choćby z tego względu warto mieć damskie okulary zerówki z antyrefleksem i filtrem ochronnym.

Zerówki okulary – ceny

Ile kosztują okulary zerówki? Nie da się podać przybliżonej ceny jednostkowej ze względu na ogromny wybór modeli okularów i ich wariantów. Nie bez znaczenia jest także fakt, czy chcemy mieć powłokę antyrefleksyjną, mocne filtry do komputera albo szkła z filtrem UV. Niemniej jedno jest pewne: okulary zerówki dostępne w sklepie internetowym będą dużo tańsze niż te kupowane w salonie optycznym. Będą tak samo funkcjonalne, równie wytrzymałe i stylowe. Nie czekaj zatem. Już teraz zamów swoje pierwsze zerówki okulary do pracy, jak i na co dzień 🙂