seriale dla kobietn a netflix

Netflix idealny na zły dzień lub chandrę

Netflix to nowy kanał z filmami oraz serialami. Wiele osób docenia ten kanał, ponieważ pokazuje on ciekawe filmy, wiele nowości. Gdy dzień jest kiepski, a chandra dorwała osobę to może oglądać seriale oraz filmy na tym kanale. Warto wykupić dostęp i cieszyć się dostępem do tego doskonałego kanału filmowego. Całe rodziny rozkoszują się filmami na tym kanale i bardzo chętnie je oglądają. Filmy dla dzieci, kobiet, kino rodzinne, przygodowe, seriale kryminalne – to wszystko można znaleźć na Netflix. To dobry kanał dla każdej osoby, która chce oglądać filmy i lubi dobre kino. Dlatego jego popularność jest coraz większa.

Jak działa Netflix

Netflix działa na zasadzie internetowej wypożyczalni, istnieje od 22 lat, ale w Polsce jest popularny od krótkiego czasu, od kilku lat. Warto jednak korzystać z tego kanału, aby doskonale spędzić wolny czas. Rozwój, wiedza oraz rozrywka – tego można oczekiwać od Netflixa. Coraz więcej osób w Polsce zaczyna coraz chętniej oglądać ten kanał i rozkoszować się takimi filmami, o których marzy. 

TOP 5 seriali dla kobiet 

Kobiety pracują ciężko w pracy, prowadzą dom, opiekują się dziećmi – ich życie jest pełne domowych obowiązków oraz czasami kłopotów. Chcą miło spędzić czas wieczorem. Gdy są zmęczone to czas spędzony przed telewizorem jest dla nich na pewno doskonałą sprawą. Kilka seriali dla kobiet to doskonała sprawa. Warto obejrzeć najlepsze seriale:

Serial Grace and Frankie

Opowiada o paniach po siedemdziesiątym roku życia. Mają różne charaktery, nie znoszą się. Gdy ich mężowie nawiązują homosekskualny związek one są niejako na siebie skazane. Film zabawny, dowcipny i pełen zwrotów akcji. Każdy odcinek trwa 20 minut, a tyle czasu można spokojnie znaleźć na ulubiony serial. 

Kochane kłopoty

To nie jest nowy serial, ale na Netflixie można go obejrzeć wspomnieniowo. Po raz pierwszy serial poazano 15 lat temu. Jest to film dla kobiet, dobry do weekendowego odprężenia. Czas spędzony przy telewizorze nie będzie stracony. 

Odd mom out

Serial o glamour, czyli o tym jak pięknie wyglądać. Dążenie do takiej doskonałości jest typowe dla pań. Warto zatem pomyśleć o tym, by nie męcząc się odprężyć się podczas tego niezobowiązującego serialu. W sam raz na wieczór po ciężkim dniu.

Orange is the new black

To serial o kobiecie, która nagle znajduje się w więzieniu. Przedstawicielka klasy średniej przeżywa spory szok, a serial jest naprawdę niezły. Można go spokojnie obejrzeć. Do obejrzenia jest aż pięć odcinków tego serialu. 

Nie zadzieraj z zołzą spod 23

To serial lekki, zaprzeczenie ambitnego kina, ale niezły relaks na weekend. Główna bohaterka znajduje lokum z kłopotliwą główną bohaterką. Chloe to okaz zołzy. Serial to typowe kobiece kino, a każda pani spotkała chociaż raz na życiowej drodze typową zołzę.

Seriale pozwalają zapomnieć o codzienności, cieszyć się miłym spędzaniem czasu, odpocząć. Wieczór spędzony przy ulubionym serialu nigdy nie jest stracony. Niektórzy uważają seriale za nic niewartą rozrywkę, jednak jest to na pewno sposób na odstresowanie się. Nie trzeba codziennie oglądać takich seriali, o wiele lepiej jest tak spędzić dwa-trzy wieczory w tygodniu.