bielizna XXL

Kiedyś kobiety noszące większe rozmiary musiały godzić się z tym, że dostępna jest dla nich tylko babcina bielizna w białym lub cielistym kolorze. Dzisiaj masz jednak możliwość wyboru najmodniejszych fasonów i kolorów.

Bielizna damska XXL nie jest niczym dziwnym i coraz więcej producentów decyduje się na wprowadzenie takiej linii do swoich sklepów. Szukasz najwygodniejszych fasonów? Zdecyduj się na stanik, który pięknie podtrzyma Twój biust i go podniesie oraz majtki, które zakryją wystający nieco brzuszek.

Jak dopasować biustonosz XXL?

Mało która kobieta ma dobrze dopasowany stanik. Często nosimy za małe miseczki i wybieramy modele o szerokim obwodzie, które nie zapewniają właściwego wsparcia. Na szczęście dostępne są różne biustonosze duże rozmiary oznaczają bogaty wybór miseczek od A do L w różnych szerokościach obwodów. Niezależnie od swoich wymiarów w sieci bez trudu znajdziesz dobry stanik, na przykład na tono.sklep.pl.

O czym powinnaś pamiętać?

  • Zmierz obwód w biuście i pod biustem i dopasuj obwód oraz rozmiar miski zgodnie z zaleceniami producenta,
  • wybierz stanik o nieco szerszych ramiączkach, aby Twój kręgosłup nie odczuwał dyskomfortu po całym dniu – wąskie paski często wpijają się w skórę,
  • dobrze, jeśli biustonosz ma dość szerokie zapięcie.

Nie zawsze odpowiednie dla Ciebie będzie to, co modne duże rozmiary dostępne są niekiedy tylko dla niektórych fasonów. Coraz częściej producenci wprowadzają jednak modną kolorystykę.

Bielizna wyszczuplająca

Również modele wyszczuplające mogą być wygodne. Wybieraj te bezszwowe z dobrej jakości materiałów. Odpowiednio dopasowane majtki plus size podniosą Twoją pupę i sprawią, że brzuch wyda się nieco szczuplejszy. Taka bielizna nigdy nie powinna być jednak za ciasna i sprawiać Ci dyskomfortu! Zdecyduj się też na odpowiednie rajstopy duże rozmiary często oferowane są z wyższym stanem, abyś mogła wymodelować newralgiczne rejony swojego ciała i zapomnieć o nich ubierając seksowną sukienkę. Niektóre z nich pomagają walczyć z cellulitem i poprawiają krążenie krwi.