osocze krwi

Starasz się odpowiednio dbać o skórę i włosy, a pomimo tego zauważasz utratę jędrności, widoczne oznaki starzenia czy zmniejszoną objętość włosów? Szukasz skutecznego i jednocześnie mało inwazyjnego sposobu na młody wygląd? Sprawdź, jakie korzyści daje osocze bogatopłytkowe potocznie nazywane wampirzym liftingiem.

Jak działa osocze bogatopłytkowe?

Leczenie osoczem polega na iniekcji wyselekcjonowanych najbardziej wartościowych elementów z Twojej własnej krwi. Popularny wampirzy lifting należy do najbardziej bezpiecznych zabiegów medycyny estetycznej, ponieważ wprowadzany jest naturalny materiał do organizmu, dlatego nie istnieje żadne ryzyko immunologiczne. Osocze bogatopłytkowe Magellan, wykonywane w Klinice Miracki w Warszawie, jest sposobem na szybką i efektywną poprawę kondycji skóry. Z wampirzego liftingu warto skorzystać jeśli chcemy:

  • odmłodzić skórę
  • zapobiec wypadaniu włosów
  • pobudzić komórki do odbudowy
  • poprawić ukrwienie skóry
  • zredukować blizny potrądzikowe
  • dodać skórze blasku
  • przywrócić sprężystość skórze.

Zabieg wykonywany jest z użyciem najbardziej naturalnego i bezpiecznego preparatu, czyli własnej krwi, dlatego może być stosowany u osób z alergią, skórą wrażliwą czy atopową.

Magellan, Angel, Arthrex – najważniejsze informacje

Wampirzy lifting cieszy się ogromną popularnością i jest jednym z najczęściej wykonywanych zabiegów w gabinetach medycyny estetycznej, co wpływa na udoskonalanie urządzeń do oddzielania osocza od krwi. Jednym z najnowocześniejszych jest Magellan, który pozwala uzyskać wyższe stężenie płytek krwi niż starszych systemach. Osocze bogatopłytkowe to bardziej skoncentrowany materiał, a co za tym idzie większa ilość składników, które pobudzają skórę do odnowy. 

Arthrex to nowoczesny system pozwalający uzyskać wysoką koncentrację składników w bardzo krótkim czasie. Wyższe stężenie składników odżywczych odżywia i regeneruje skórę, a także stymuluję syntezę kolagenu i wytwarzanie kwasu hialuronowego.

Osocze bogatopłytkowego Angel System umożliwia uzyskanie wysokiego stężenia płytek krwi, które wspierają odbudowę tkanek. Zabieg polecany jest dla osób borykających się z różnymi problemami ortopedycznymi jak leczenie trudno gojących się ran, urazów sportowych czy leczenie uszkodzonych więzadeł, ścięgien kości.

Skuteczność wampirzego liftingu zależy od ilości uzyskanych płytek krwi, czyli najbardziej wartościowych elementów z własnej krwi. Nowoczesne systemy umożliwiają pozyskanie większej ilości stężonego osocza, co umożliwia jednoczesną regenerację twarzy, szyi i dekoltu podczas jednego zabiegu.

Osocze bogatopłytkowe – wskazania, przeciwwskazania oraz przebieg zabiegu

Wampirzy lifting pozwala uzyskać młodszy wygląd skóry oraz wpływa na zahamowanie wypadania włosów, redukuje zmarszczki, przebarwienia oraz poprawia elastyczność skóry. Zabieg może być również stosowany profilaktycznie. Osocze bogatopłytkowe należy do najbardziej bezpiecznych zabiegów medycyny estetycznej, jednak nie zaleca się jego stosowania u kobiet w ciąży, w czasie karmienia piersią. Przeciwwskazaniem są również choroby nowotworowe, autoimmunologiczne  oraz choroby krwi. Zabieg nie wymaga przygotowań ani uciążliwego okresu rekonwalescencji. Efekty osocza bogatopłytkowego utrzymują się od kilku miesięcy do roku, w zależności od kondycji skóry oraz prowadzonego trybu życia i odpowiedniej pielęgnacji. Wampirzy lifting korzystnie wpływa na gęstość i elastyczność skóry oraz poprawę kondycji włosów i zapobiega ich wypadaniu.

Osocze bogatopłytkowe należy do najbardziej bezpiecznych i skutecznych zabiegów wpływających na wygląd skóry i włosów. Więcej informacji o zaletach osocza bogatopłytkowego znajdziesz na klinikamiracki.pl