Szampon Bio: Renew Hydrate Mleko Kokosowe

Wybór najlepszego szamponu i pasującej do niego odżywki nawilżającej, która zwalcza suchość włosów, wiąże się z wieloma trudnościami, a mianowicie z tym, że trzeba wybierać spośród opcji, które mogą jeszcze bardziej wysuszyć włosy. W rzeczywistości, ponad 1400 respondentów ankiety GH powiedziało, że szukają szamponu, który przede wszystkim nawilża i nawadnia.

Laboratorium GH Beauty Lab testuje formuły w laboratorium i z udziałem konsumentów, aby znaleźć te, które rzeczywiście działają nawilżająco na wysuszone pasma. Po przeanalizowaniu ponad 5000 punktów danych, znaleźliśmy najlepiej przetestowane szampony do włosów suchych, opracowane wraz z odżywkami, które mają za zadanie zapewnić najlepsze możliwe nawilżenie i nawodnienie. Bez wątpienia znajdziesz poniżej jeden z nich, który spełni wszystkie Twoje palące potrzeby, w tym drogeryjne i salonowe szampony do włosów farbowanych, swędzącej skóry głowy i nie tylko.

Pamiętaj, że przyczyną suchych włosów są często “uszkodzenia chemiczne spowodowane trwałą koloryzacją lub środkami do rozluźniania, uszkodzenia mechaniczne spowodowane pielęgnacją lub uszkodzenia termiczne spowodowane gorącymi narzędziami, takimi jak lokówki i prostownice do włosów”, które mogą wpływać na strukturę włókien włosowych, mówi Danusia Wnek, chemik z Laboratorium Piękna, Zdrowia i Zrównoważonego Rozwoju Instytutu Good Housekeeping. Czynnikami mogą być również Twoje hormony, wiek i pochodzenie etniczne. Więcej informacji o tym, jak oceniamy szampony do włosów suchych w naszym Laboratorium oraz o testach konsumenckich – a także wskazówki dotyczące zakupów – znajdziesz na końcu tego poradnika.

Szampon Bio: Renew Hydrate Mleko Kokosowe

  • Świetna piana
  • Pozostawia włosy niezwykle miękkie
  • Udowodnione działanie nawilżające i odżywcze
Szampon Bio: Renew Hydrate Mleko Kokosowe

Zapewnij swoim włosom duże nawilżenie dzięki temu drogeryjnemu szamponowi Herbal Essences. W połączeniu z pasującą do niego odżywką zdobył najwyższe wyróżnienie w teście GH Beauty Lab dotyczącym szamponów nawilżających za przewagę nad innymi w zakresie spłukiwania i oczyszczania. Wyprodukowany z ekstraktu z kokosa i aloesu, szczycił się najwyższym poziomem odżywienia. “Moje suche włosy były znacznie bardziej nawilżone” – zachwycała się jedna z testerek.

Szampon Garnier – uzupełniający 2 całe mieszanki

  • Lekki
  • Świeży zapach
  • Nie gromadzi się na skórze głowy
Szampon Garnier - uzupełniający 2 całe mieszanki

Gdyby składniki w postaci oliwy z oliwek i olejku arganowego nie były wystarczającym powodem do radości, szampon Garniera okazał się najlepszy w dziedzinie odżywiania i oczyszczania włosów podczas testów GH Beauty Lab. Szampon i pasująca do niego odżywka zajęły drugie miejsce w teście czesania pod względem odżywiania, a ponad 90% użytkowników stwierdziło, że nie obciążają włosów. Testerzy w przeważającej większości stwierdzili, że szampon pozostawia włosy bardziej “podatne na układanie”, “super miękkie” i “sprężyste”. Prawie wszyscy ocenili ją jako doskonałą za jej “świeży” zapach.

Redken – Kwasowy koncentrat wiążący szampon

  • Eksperci twierdzą, że wygładza włosy.
  • Świetny dla włosów rozjaśnianych
Redken Kwasowy koncentrat wiążący szampon

Spraw, aby włosy były gładkie i mniej się puszyły aż do następnego mycia. Zdobywając nagrodę 2022 Beauty Award za swoją odżywczą formułę, duet szamponów i odżywek Redken zachwycił profesjonalistów dzięki swojej nietłustej formule, która odżywia rozjaśnione i zniszczone włosy. Nasz przegląd danych dotyczących firmy wykazał, że 93% konsumentów stwierdziło, że ich włosy są nawilżone po użyciu tej pary z odżywką bez spłukiwania.