Mixa płyn micelarny to idealny produkt dla osób, które marzą o pięknej, oczyszczonej i zdrowo wyglądającej cerze. Wszystko dzięki unikalnej formule zawartej w kosmetyku. Dowiedz się, dlaczego warto go mieć.

Szukając dobrego preparatu do demakijażu, warto sięgnąć po Mixa płyn micelarny. Jest to produkt, który pozwoli szybko i skutecznie pozbyć się wszelkich zanieczyszczeń, dzięki czemu cera będzie prezentowała się zdrowo i promiennie. Warto więc poznać bliżej ten preparat i dołączyć go do stosowanych codziennie kosmetyków.

Czym jest płyn micelarny?

Codziennie cera narażona jest na mnóstwo zanieczyszczeń – kurz, silikony z przeróżnych kosmetyków, sebum itp. Woda nie jest w stanie usunąć ich wszystkich. Dlatego trzeba sięgnąć po odpowiednie kosmetyki. W ostatnim czasie rosnącą popularnością cieszą się płyny micelarne, które coraz częściej zastępują mleczka do demakijażu. Płyny micelarne mają micele, które niczym magnes przyciągają wszystkie zanieczyszczenia, pozostawiając tym samym skórę dokładnie oczyszczoną i odświeżoną. Mixa płyn micelarny jest przeznaczony przede wszystkim do skóry odwodnionej, przesuszonej, jednak z powodzeniem może być stosowany przez osoby ze skórą tłustą i mieszaną, bowiem w przeciwieństwie do mleczek – płyny nie tworzą tłustego filmu.

Plusem stosowania płynów micelarnych jest także to, że nie trzeba pocierać mocno skóry, by usunąć makijaż. Wystarczy delikatnie przykładać nasączony wacik, a zabrudzenia same się do niego przyczepią.

Płyn micelarny Mixa – nasz numer 1

Wśród płynów micelarnych dostępnych na rynku kosmetyczno-drogeryjnym naszym zdaniem na miano lidera zasługuje Mixa płyn micelarny. Jest to produkt, który może być stosowany nawet przez osoby o bardzo wrażliwej, skłonnej do alergii skórze. Rezultaty są odczuwalne bardzo szybko – płyn natychmiast oczyszcza cerę i łagodzi ewentualne podrażnienia czy zaczerwieniania. Płyn micelarny Mixa zawiera unikalną formułę, dzięki czemu jest tak skuteczny – w jego składzie znajdziemy opatentowany kojący ekstrakt z róży oraz witaminę B5. Co ważne – nie ma tu alkoholu ani parabenów. Płyn jest idealny dla cery odwodnionej, przesuszonej, która potrzebuje natychmiastowej pomocy i nawilżenia.

Mixa płyn micelarny jest też wygodny w użyciu. Ma specjalną pompkę, dzięki której zawsze mamy pełną kontrolę nad nalaniem wystarczającej ilości kosmetyku na wacik czy dłoń.