FLAMBOYAGE

Flamboyage, czyli włosy (prawie) naturalnie muśnięte słońcem

Flamboyage jest nowinką na rynku usług fryzjerskich na świecie, dotarł także do Polski. Pozwala delikatnie rozjaśnić włosy. Słowo pochodzi z języka francuskiego i oznacza błyszczeć. Rzeczywiście po tym zabiegu włosy są piękne, błyszczące i odświeżone. Wiele osób chętnie dba o swoje włosy oraz ich piękno. Z tej techniki korzystają tak sławne osoby, jak Jennifer Lopez, aktorka i piosenkarka, czy Gisele Bundchen, sławna modelka. To potwierdza jakość tego sposobu koloryzacji. Warto przyjrzeć się tej metodzie nieco bliżej.

Flamboyage nowa technika farbowania włosów

Przede wszystkim dzięki tej technice farbowanie włosów jest bardzo naturalne, szybkie i efektowne. Trudno rozróżnić włosy farbowane od naturalnych. Technikę można stosować na włosach każdej długości – krótkich, średnich oraz długich. Dodaje buzi blasku i odmładza. Jest godna stosowania oraz polecenia. Włosy wydają się ładne oraz gęste. Włosy koloruje się specjalnymi taśmami z klejem. Metoda ta nie uszkadza włosów, a wyglądają one jak delikatnie muśnięte promieniami słonecznymi. Flamboyage wygląda pięknie, efektownie i najlepiej jak to możliwe. Balejaż nie wygląda naturalnie, robi się go na włosach wyciąganych szydełkiem przez czepek. Technika ta daje naturalny rezultat i sprawia, że każda pani z niego korzystająca wygląda tak, jakby nigdy włosów nie farbowała. 

Flamboyage na krótkich włosach

Flamboyage jest odpowiedni dla blondynek, brunetek, pań z rzadkimi i gęstymi włosami. Nawet na farbowanych włosach wygląda pięknie i nie daje efektu pomarańczowych włosów. Na krótkich włosach prezentuje się wyjątkowo. Warto dbać o kolorystykę i doskonały efekt. Specjalista dobrze dobierze proporcje farb, sprawi, że włosy będą wyglądały doskonale. A jeszcze do tego odpowiednie cięcie i fryzura będzie unikatowa. Inwestycja w piękny wygląd jest na pewno wartościowa. 

Flamboyage NA KRÓTKICH WŁOSACH

Flamboyage na ciemnych włosach 

Brunetkom z flamboyage do twarzy. Dzięki tej technice włosy są wyjątkowe, a dobry stylista wykona koloryzację dobrze. Podkreśli efekt dobrym cięciem. Warto o tym pamiętać i nie zamówić tej usługi u przypadkowej osoby. Można włosy rozjaśnić o jeden czy dwa tony, można poszaleć z kolorem. Farba nie jest nakładana od czubka głowy, co przekłada się także na naturalność. Stylista doskonale wie jak zafarbować włosy tą techniką, ma wiedzę oraz wyczucie. Ile kosztuje flamboyage? Od 200 do 400 złotych, niektóre panie same próbują wykonać flamboyage w domu, ale nie zawsze im to wychodzi. Zdecydowanie lepiej wybrać się do eksperta, który zgłębił tajniki tej metody. W domu wystarczy farba, specjalne paski i można spróbować wykonać flamboyage – prawdopodobne jednak, że efekt nie będzie tak dobry jak ten z salonu.

Flamboyage

Flamboyage podkreśla kolor cery, dzięki niej panie o szarej lub ziemistej cerze wyglądają efektownie oraz promiennie. Metoda jest nowoczesna, powoli wypiera ombre, sombre czy też balejaż. Wielowymiarowość barw, optyczne zagęszczenie włosów, naturalność – takie są dobre strony farbowania włosów metodą flamboyage.